Kariera i praca w Polfrost

Księgowy / Księgowa

Jesteśmy międzynarodową grupą spółek zajmujących się kompleksową obsługą transportu: drogowego, kolejowego, morskiego, lotniczego i project cargo. Szyjemy usługi na miarę potrzeb naszych klientów. Prowadzimy globalne projekty oraz służymy doradztwem w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.

Mamy bogate doświadczenie w branży TSL, działamy na rynku od ponad 27 lat. Posiadamy 12 oddziałów na świecie m.in. w Warszawie, Gdyni, Krakowie, Berlinie, Kijowie i Ałmatach.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie rozliczeń pracowniczych
  • księgowanie kosztów
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • comiesięczna weryfikacja i uzgadnianie kont
  • uzgadnianie rejestru VATu naliczonego
  • współpraca z innymi działami
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w księgowości minimum 2 lata
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przeszkolenie wewnętrzne
  • onboarding – wdrożenie do firmy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • przyjazną i miłą atmosferę w pracy
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w firmie.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień.

Masz pytania?

Skontaktuj się!
+48 22 854 10 70
Napisz do nas
Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o.

ul. Tyniecka 27/2
02-615 Warszawa, Polska
KRS: 0000097522
REGON 011883175
NIP 5261063249
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy – 153 500,00 zł

Kontakt

biuro@polfrost.com.pl
tel. +48 22 854 10 70