Kariera i praca w Polfrost

Asystentka Business Development Directora

Polfrost to nowoczesna i rodzinna firma z sektora TSL, która działa na rynku od ponad 28 lat.

Jesteśmy laureatem takich wyróżnień jak: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa i Najbardziej Pożądany Pracodawca.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zgrany zespół, dobre narzędzia pracy i elastyczność.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie bazy klientów, kontaktów,
  • wysyłanie zaproszeń, ustalanie spotkań dla przełożonego,
  • uczestnictwo w szkoleniach z przetwarzania odpadów, kursach, webinarach,
  • wstępne redagowanie umów (po okresie wdrożenia),
  • przygotowywanie raportów, prezentacji,
  • prowadzenie notatek ze spotkań,
  • prowadzenie listy wysłanych ofert,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • prowadzenie korespondencji z innymi działami Polfrost w ramach wsparcia kwotowania,
  • prowadzenie ewidencji kosztów spotkań służbowych – współpraca z działem księgowym,
  • wsparcie administracyjne działu handlu i rozwoju,
  • przygotowywanie korespondencji do wysłania z Biura,
  • przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji biurowej,
  • prowadzenie wykazu i monitorowanie stanu realizacji spraw terminowych w zakresie wyznaczonym przez przełożonego,
  • inne polecenia przełożonego mające związek z zajmowanym stanowiskiem.

Nasze wymagania:

  • samodyscyplina,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • dobre zdolności analityczne,
  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego,
  • inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • narzędzia do pracy; laptop i telefon,
  • przyjazną i miłą atmosferę w pracy,
  • pakiet benefitów: pakiet medyczny, pakiet sportowy, integracje firmowe, szkolenia
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w firmie.

Masz pytania?

Skontaktuj się!
+48 22 854 10 70
Napisz do nas
Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o.

ul. Tyniecka 27/2
02-615 Warszawa, Polska
KRS: 0000097522
REGON 011883175
NIP 5261063249
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy – 153 500,00 zł

Kontakt

biuro@polfrost.com.pl
tel. +48 22 854 10 70